صنایع روشنایی اطلس نور اصفهان طراح و تولید کننده تخصصی محصولات روشنایی
شركت اطلس نور از سال  1358 فعالیت خود را با هدف تأمين نياز روشنايي كشور آغاز نموده است. این شرکت به عنوان اولین تولید کننده تخصصی انواع نورافکن در ایران شناخته شده و از همان ابتدا همواره تلاش کرده است تا با برنامه ريزي بلند مدت گامهایی بزرگ را براي تعالي صنعت روشنايي كشور بردارد  و در همین راستا اقدام به راه اندازي واحدهای مجهز تحقیق و توسعه، فنی و مهندسي، قالب سازي، ریخته گری تحت فشار ، آزمایشگاه‌های فتومتريك و درجه حفاظت ( IP ) نموده تا بتواند به عنوان شاخص و الگوی صنعت خود شناخته شود .
این شرکت در سال 1381 موفق به اخذ گواهينامه مدیریت کیفیت ISO – 9001 و همچنين گواهينامه كيفيت از شبكه بين المللي كيفيتIQNET گرديد و در سالهای 1384 و 1390 به عنوان واحد نمونه در بخش انجمن تخصصی صنایع همگن برق و الکترونیک استان اصفهان معرفی گردید.
از این رو سالهاست مجريان و متوليان امور برق سراسر كشور که محصولات کشور خود را دوست دارند سهم عمده اي از موفقیتمان را به خود اختصاص داده اند و مفتخریم تا پروژه هاي متعدد درون مرزی و برون مرزی را با همكاري ايشان انجام داده ایم.
ما معتقدیم همیشه راه بهتری وجود دارد و همواره تلاش ما بر این است تا بتوانیم در محیطی دوستانه و با کار تیمی منافع مشتریان ، کارکنان ، سهام داران و جامعه را تأمین کنیم و سطح انتظارها را در این صنعت بالا ببریم .

سخن مدیر عامل